Poszetka

portfolio image portfolio image

Poszetka

Fascynacja modą męską zdopingowała nas do założenia małej rodzinnej manufaktury w 2010 roku. Dzięki Wam – naszym odbiorcom, zebraliśmy potrzebne informacje, które w połączeniu z naszą wiedzą i doświadczeniem, pomogły nam stworzyć wysokiej jakości produkty.

Pragniemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferując niszowy produkt szyty lokalnie. Nastawieni na indywidualnego odbiorcę i przeciwni masowej produkcji szyjemy po kilkanaście sztuk danego modelu, z naciskiem na precyzję ręcznego wykonania i indywidualne podejście do każdego z Was.

Po pięciu latach produkcji wciąż doskonalimy konstrukcje naszych wyrobów, docieramy do tradycyjnych włoskich tkalni oraz dostosowujemy obsługę klienta. Zrealizowaliśmy ponad 40 000 zamówień indywidualnych oraz kilkaset zamówień biznesowych. Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie i wdzięczni za każdą “burzę mózgów”.

Obecnie nasza oferta jest znacznie szersza. To także inne ręcznie szyte dodatki jak krawaty, muchy, fulary, ale również dopracowane i stale poszerzane linie odzieżowe: marynarki, spodnie, koszule. Łączy je jedno – autorskie projekty i mamy nadzieję że bardzo dobry stosunek ceny do jakości.

Niektóre wyróżnienia:

  • nagroda „Must Have” za kolekcję poszetek z projektami Gosi Herby
  • certyfikat lokalnego rzemieślnika
  • nagroda „Silesia Fashion Point” w kategorii „Tworzenie Mody”
  • mecenasem Fundacji „Niezła sztuka”
  • tytuł „Przyjaciela dzieci” nadany przez „Dom Aniołów Stróżów”
  • produkt roku 2015 (poszetka „Polska”) Mr.Vitnage.
Informacje kontaktowe

BRANŻA: moda

STRONA WWW: www.poszetka.com