LuxTrade

LuxTrade

Każda firma ma swoją historię…

…nasza historia zaczęła się w 2017r w momencie gdy otwarty został pierwszy sklep stacjonarny, który był połączony z biurem. Od tego momentu wiele się zmieniło.  Między innymi przenieśliśmy swoją siedzibę do innego miasta zwiększając tym samym powierzchnie magazynowe a także użytkowe.

Aktualnie jesteśmy liderem jeśli chodzi o sprzedaż powystawowych telefonów komórkowych i smartfonów w Polsce. Stale poszerzamy zakres naszych usług a tym samym wzbogacamy naszą ofertę. Dzisiaj w skład naszej oferty wchodzi nie tylko działalność on-line ale także sprzedaż w wyspecjalizowanych salonach sprzedaży stacjonarnej oraz profesjonalny serwis Apple.

Już dziś planujemy kolejne otwarcia sklepów stacjonarnych. Mamy zamiar zbudować sieć sklepów, dzięki której będą Państwo mogli odbierać zamówione produkty w każdym miejscu w Polsce, a także dokonywać zakupów bezpośrednich na miejscu. Za główny cel postawiliśmy sobie spełnienie wszelkich oczekiwań klientów.

Dbamy o to, aby jakość naszych usług oraz towarów była zawsze na najwyższym poziomie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Informacje kontaktowe

BRANŻA: telefony GSM

STRONA WWW: luxtrade.pl

GODZINY OTWARCIA:
poniedziałek–piątek: 10:00-19:00
sobota i niedziela handlowa: 11:00-18:00